Se holdplan

Vi har over 100 holdtilbud til dig hver uge
Bliv medlemHoldbeskrivelser

noshow
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:50 - 10:50 Blid Hatha Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:10 - 11:10 Bodybike SMART medium Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Dynamisk Hatha Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:05 - 12:05 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:10 - 12:10 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:15 - 09:15 Magnificent Monday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 16:45 BodySTEP45 Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:25 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Thomas B Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:05 - 19:05 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:10 - 19:10 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:10 - 20:10 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:15 - 20:15 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:50 - 16:50 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 18:30 GRIT Athletic Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:05 - 18:50 BodyPUMP 45 min Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:10 - 19:10 Yin/meditations yoga Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
19:05 - 20:05 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:55 - 16:55 Fitnessboksning Finn Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Jeanett K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:30 - 17:00 GRIT Cardio Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:50 - 17:50 Bodytoning Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:50 - 17:50 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodySTEP Tanja K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:10 - 17:55 Spinning let øvet Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:05 - 18:50 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:15 - 19:15 SeniorFit Spring 16+ Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:10 - 20:10 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:15 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 11:30 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:50 - 16:50 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Tumlingetons fra 1-3 år Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:30 - 17:00 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:50 - 17:50 Flow Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 STRONG Nation Britta M Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:10 - 18:10 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:10 - 19:10 BodyATTACK Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:15 - 18:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
19:15 - 20:15 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:15 - 09:15 Fabulous Friday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:30 - 16:15 BodyATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:15 - 17:15 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:20 - 17:20 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:25 - 17:55 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Helena H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:30 - 10:00 GRIT Cardio Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:50 - 10:50 Smile Pose Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:10 - 11:10 BodyCOMBAT Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:15 - 11:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Hygge Yoga - Budolfi Plads Winther McDonald Budolfi Plads Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:50 - 09:50 BodyPUMP Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
09:50 - 10:50 Dynamisk Hatha Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Yin yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:05 - 12:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:10 - 12:10 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:15 - 09:15 Magnificent Monday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Gitte Møller Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:30 - 10:30 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 16:45 BodySTEP45 Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:25 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Thomas B Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:10 - 19:10 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
19:10 - 20:10 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:15 - 20:15 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:50 - 16:50 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 18:30 GRIT Athletic Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:05 - 18:50 BodyPUMP 45 min Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:10 - 19:10 Yin/meditations yoga Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:35 - 19:35 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:05 - 20:05 Zumba Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Gitte Møller Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:55 - 16:55 Fitnessboksning Finn Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:30 - 17:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:50 - 17:50 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:50 - 17:50 Bodytoning Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodySTEP Tanja K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:10 - 17:55 Spinning let øvet Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 18:50 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:15 - 19:15 SeniorFit Spring 16+ Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:00 - 09:00 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Gitte Møller Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Zumba Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:05 - 11:35 Stærk mave og ryg 30 min. Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:50 - 16:50 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Tumlingetons fra 1-3 år Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:30 - 17:00 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:50 - 17:50 Flow Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 STRONG Nation Britta M Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:10 - 18:10 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:10 - 19:10 BodyATTACK Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:15 - 18:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:15 - 20:15 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:15 - 09:15 Fabulous Friday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Gitte Møller Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:30 - 16:15 BodyATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:15 - 17:15 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:20 - 17:20 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART let øvet Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:25 - 17:55 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Helena H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:50 - 10:50 Smile Pose Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:10 - 11:10 BodyCOMBAT Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:15 - 11:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Hygge Yoga - Budolfi Plads Winther McDonald Budolfi Plads Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:50 - 09:50 BodyPUMP Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:50 - 10:50 Blid Hatha Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Dynamisk Hatha Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:05 - 12:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:10 - 12:10 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:15 - 09:15 Magnificent Monday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 16:45 BodySTEP45 Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:25 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Thomas B Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:10 - 19:10 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:10 - 20:10 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:15 - 20:15 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:50 - 16:50 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 18:30 GRIT Athletic Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:05 - 18:50 BodyPUMP 45 min Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:10 - 19:10 Yin/meditations yoga Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:35 - 19:35 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
19:05 - 20:05 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:55 - 16:55 Fitnessboksning Finn Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:30 - 17:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:50 - 17:50 Bodytoning Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:50 - 17:50 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 BodySTEP Tanja K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:10 - 17:55 Bodybike SMART medium Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:05 - 18:50 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:15 - 19:15 SeniorFit Spring 16+ Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:10 - 20:10 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
19:10 - 20:10 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:15 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:05 - 11:35 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:50 - 16:50 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Tumlingetons fra 1-3 år Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:30 - 17:00 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:50 - 17:50 Flow Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Martin J Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 STRONG Nation Britta M Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:10 - 18:10 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
18:10 - 19:10 BodyATTACK Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:15 - 18:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
19:15 - 20:15 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:15 - 09:15 Fabulous Friday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:30 - 16:15 BodyATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:00 - 17:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:15 - 17:15 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:20 - 17:20 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART let øvet Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:25 - 17:55 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Helena H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:30 - 10:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:50 - 10:50 Smile Pose Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:10 - 11:10 BodyCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:15 - 11:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Summer of Love Yoga Winther McDonald Budolfi Plads Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:50 - 09:50 BodyPUMP Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:50 - 10:50 Blid Hatha Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:10 - 11:10 Bodybike SMART medium Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Dynamisk Hatha Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:05 - 12:05 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:10 - 12:10 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:05 - 07:05 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Magnificent Monday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:50 - 16:50 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 16:45 BodySTEP45 Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:25 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Thomas B Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:10 - 19:10 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:10 - 20:10 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:15 - 20:15 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:50 - 16:50 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 18:30 GRIT Athletic Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 18:50 BodyPUMP 45 min Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:10 - 19:10 Yin/meditations yoga Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:35 - 19:35 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:05 - 20:05 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:55 - 16:55 Fitnessboksning Finn Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:30 - 17:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:50 - 17:50 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:50 - 17:50 Bodytoning Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodySTEP Tanja K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:10 - 17:55 Les Mills RPM Lise Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 18:50 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:15 - 19:15 SeniorFit Spring 16+ Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:10 - 20:10 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
19:10 - 20:10 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:05 - 11:35 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:50 - 16:50 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Tumlingetons fra 1-3 år Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:30 - 17:00 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:50 - 17:50 Flow Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 STRONG Nation Britta M Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Martin J Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:10 - 18:10 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:10 - 19:10 BodyATTACK Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:15 - 20:15 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Fabulous Friday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:30 - 16:15 BodyATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:15 - 17:15 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:20 - 17:20 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART let øvet Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:25 - 17:55 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Helena H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW - Royal Stage Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:05 - 10:35 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:10 - 11:10 BodyCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:15 - 11:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Un-wine Yoga - Budolfi Plads Winther McDonald Budolfi Plads Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Blid Hatha Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Bodybike SMART medium Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Dynamisk Hatha Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Diverse: uden lokale 1 Book
11:05 - 12:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:05 - 07:05 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:15 - 09:15 Magnificent Monday Yoga Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:30 - 10:30 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:50 - 16:50 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 16:45 BodySTEP45 Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Parkour (7-11 år) Christian R Legeland: Legeland Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna R Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:30 Løbehold Malene H Café: Café1 Book
16:55 - 17:25 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM Ditte Sommer Weinreich Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Thomas B Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:10 - 18:10 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna R Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:10 - 18:10 KidFit Parkour (12-15 år) Christian R Legeland: Legeland Book
17:10 - 18:10 KidFit Spring (10-15 år) Rasmus E Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:10 - 19:10 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:15 - 20:15 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 Fitness Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:50 - 16:50 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Diverse: uden lokale 1 Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 18:30 GRIT Strength Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:05 - 18:50 BodyPUMP 45 min Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:10 - 19:10 Yin/meditations yoga Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:35 - 19:35 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:05 - 20:05 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
noshow



Spil badminton når du vil

I DGI Huset kan du booke badmintonbaner, når det passer dig. Du bestemmer selv med hvem og
hvor tit du vil spille.