Se holdplan

Vi har over 100 holdtilbud til dig hver uge
Bliv medlemHoldbeskrivelser

noshow
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Bodybike SMART medium Karoline E Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:55 - 09:55 BodyPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Cirkeltræning Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:05 - 10:05 Bodybike SMART medium Jeanett K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Blid Hatha Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:10 - 11:10 Bodybike SMART medium Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:30 - 11:00 GRIT Strength Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:05 - 12:05 Dynamisk Hatha Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:05 - 12:05 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:30 Sjov Søndags Legeland Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:55 - 14:55 Yoga Workshop Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 BodyPUMP Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:05 - 17:05 Yin Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:10 - 18:10 Ekstra Yin Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:05 - 07:05 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Magnificent Monday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:30 - 09:30 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:35 - 10:35 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:35 - 10:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:40 - 11:40 Mor i form Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:55 - 16:55 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Rørbæk Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 16:45 BodySTEP45 Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:50 - 17:50 Yoga Vinyasa Flow Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:55 - 17:25 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Rørbæk Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:05 BodyPUMP Thomas B Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM Ditte Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Rasmus E Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:55 - 18:55 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:10 - 20:10 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:55 - 09:55 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:35 - 10:35 Bodybike SMART medium Kim Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:45 - 16:45 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
15:55 - 16:55 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 16:45 KidFit TIK TOK dans (7-12 år) Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:55 Cirkelpower Helena H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 18:30 Grit Athletic Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Yin/meditations yoga Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:05 - 19:05 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:30 - 19:00 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:35 - 19:35 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:35 - 11:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:45 - 16:30 BodyPUMP Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Jeanett K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:30 - 17:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:55 - 17:55 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 BodySTEP Tanja K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:05 - 17:50 Les Mills RPM Lise Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 Yoga for stive kroppe Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:10 - 18:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:05 - 20:05 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:10 - 20:10 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:15 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Zumba Amelia Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:05 - 11:35 Stærk mave og ryg 30 min. Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 16:45 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Iben G Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:30 - 17:00 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:55 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:55 - 17:55 Flow yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Martin J Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KitFit Spring (10-15 år) Iben G Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:05 - 18:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 BodyATTACK - Silent FIT Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Jeppe TP Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:10 - 18:40 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:10 - 19:10 Zumba Amelia Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:15 - 20:15 YinYoga og Pranayama Roman Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Fabulous Friday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:15 - 16:15 BodyATTACK - Halloween event Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
15:20 - 16:20 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Zumba Fitness Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:20 - 17:20 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:20 - 17:20 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:25 - 17:55 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Dorthe Huus Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:50 - 10:50 Smile Pose Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:10 - 11:10 BodyCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:15 - 11:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:15 Halloween yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:30 - 15:45 Halloween yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Bodybike SMART medium Karoline E Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:55 - 09:55 BodyPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Cirkeltræning Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:05 - 10:05 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Blid Hatha Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
10:30 - 11:00 GRIT Strength Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:05 - 12:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:05 - 12:05 Dynamisk Hatha Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:30 Sjov Søndags Legeland Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:55 - 14:55 Yoga Workshop Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 BodyPUMP Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:05 - 17:05 Yin Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:05 - 07:05 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Magnificent Monday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
08:30 - 09:30 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:35 - 10:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:35 - 10:35 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:40 - 11:40 Mor i form Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:50 - 16:50 Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
15:55 - 16:55 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 BodySTEP45 Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Rørbæk Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:10 - 17:10 Bodybike SMART medium Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:25 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:55 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Rasmus E Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:05 BodyPUMP Thomas B Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Rørbæk Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:15 - 18:00 Les Mills RPM Ditte Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:55 - 18:55 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:10 - 20:10 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:55 - 09:55 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:35 - 10:35 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:45 - 16:45 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 16:45 KidFit TIK TOK dans (7-12 år) Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:55 - 17:55 Cirkelpower Helena H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 18:30 Grit Athletic Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:05 - 19:05 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 Yin/meditations yoga Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:30 - 19:00 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:35 - 19:35 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:35 - 11:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:45 - 16:35 BodyPUMP 50 min Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Jeanett K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:30 - 17:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:55 - 17:55 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodySTEP Tanja K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:05 - 17:50 Les Mills RPM Lise Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Yoga for stive kroppe Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:10 - 18:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:05 - 20:05 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:10 - 20:10 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Senior yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:05 - 11:35 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:15 - 12:00 Babymassage Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Iben G Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 16:45 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:00 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:55 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:55 - 17:55 Flow yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 KitFit Spring (10-15 år) Iben G Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Martin J Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:05 - 18:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Jeppe TP Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:00 - 19:00 BodyATTACK - Silent FIT Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:10 - 19:10 Zumba Anya Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:10 - 18:40 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:15 - 20:15 YinYoga og Pranayama Roman Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Fabulous Friday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:20 - 16:20 Bodybike SMART begynder Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
15:30 - 16:15 BodyATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Zumba Fitness Anya Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:20 - 17:20 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:20 - 17:20 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:25 - 17:55 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Dorthe Huus Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:50 - 10:50 Smile Pose Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:10 - 11:10 BodyCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:15 - 11:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Bodybike SMART medium Karoline E Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:55 - 09:55 BodyPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Cirkeltræning Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:05 - 10:05 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Blid Hatha Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:10 - 11:10 Bodybike SMART medium Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:30 - 11:00 GRIT Strength Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:05 - 12:05 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:05 - 12:05 Dynamisk Hatha Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:30 Sjov Søndags Legeland Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:55 - 14:55 Yoga Workshop Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 BodyPUMP Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:05 - 17:05 Yin Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:05 - 07:05 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Magnificent Monday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:30 - 09:30 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:35 - 10:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:35 - 10:35 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:40 - 11:40 Mor i form Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:50 - 16:50 Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
15:55 - 16:55 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Rørbæk Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 BodySTEP45 Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:10 - 17:10 Bodybike SMART medium Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:55 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:25 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Rørbæk Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:05 BodyPUMP Thomas B Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Rasmus E Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:15 - 18:00 Les Mills RPM Ditte Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:55 - 18:55 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:10 - 20:10 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:55 - 09:55 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:35 - 10:35 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:55 - 16:55 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 16:45 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 16:45 KidFit TIK TOK dans (7-12 år) Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:55 Cirkelpower Helena H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 18:30 Grit Athletic Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Yin/meditations yoga Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:05 - 19:05 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:30 - 19:00 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:35 - 19:35 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:35 - 11:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:45 - 16:35 BodyPUMP 50 min Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Jeanett K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:55 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 BodySTEP Tanja K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:05 - 17:50 Les Mills RPM Lise Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 Yoga for stive kroppe Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:10 - 18:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:05 - 20:05 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:10 - 20:10 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:55 - 09:55 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Senior yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:05 - 11:35 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:15 - 12:00 Babymassage Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 16:45 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Iben G Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:30 - 17:00 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:50 - 17:50 Flow yoga Shapur Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:55 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Martin J Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KitFit Spring (10-15 år) Iben G Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:05 - 18:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 BodyATTACK - Silent FIT Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Jeppe TP Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:10 - 19:10 Zumba Anya Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:10 - 18:40 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:15 - 20:15 YinYoga og Pranayama Roman Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Fabulous Friday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:20 - 16:20 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
15:30 - 16:15 BodyATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Zumba Fitness Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:20 - 17:20 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:20 - 17:20 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:25 - 17:55 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Dorthe Huus Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:30 - 10:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:50 - 10:50 Smile Pose Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:10 - 11:10 BodyCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:15 - 11:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Bodybike SMART medium Karoline E Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:55 - 09:55 BodyPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Cirkeltræning Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:05 - 10:05 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Blid Hatha Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
10:30 - 11:00 GRIT Strength Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:05 - 12:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:05 - 12:05 Dynamisk Hatha Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:30 Sjov Søndags Legeland Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:55 - 14:55 Yoga Workshop Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 BodyPUMP Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:05 - 17:05 Yin Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:05 - 07:05 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Magnificent Monday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
08:30 - 09:30 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:35 - 10:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:35 - 10:35 Yoga for stive kroppe Shapur Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:40 - 11:40 Mor i form Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:50 - 16:50 Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
15:55 - 16:55 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 BodySTEP45 Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Rørbæk Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:10 - 17:10 Bodybike SMART medium Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:25 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:55 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Rasmus E Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:05 BodyPUMP Thomas B Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Rørbæk Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:15 - 18:00 Les Mills RPM Ditte Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:55 - 18:55 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:10 - 20:10 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Pia H Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:55 - 09:55 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:35 - 10:35 Bodybike SMART medium Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:45 - 16:45 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
15:55 - 16:55 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 16:45 KidFit TIK TOK dans (7-12 år) Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:55 - 17:55 Cirkelpower Helena H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
18:00 - 18:30 Grit Athletic Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:05 - 19:05 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 Yin/meditations yoga Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:30 - 19:00 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:35 - 19:35 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:35 - 11:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:45 - 16:35 BodyPUMP 50 min Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Jeanett K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:30 - 17:00 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:55 - 17:55 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodySTEP Tanja K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:05 - 17:50 Les Mills RPM Lise Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Yoga for stive kroppe Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:10 - 18:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:05 - 20:05 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:10 - 20:10 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
08:55 - 09:55 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Senior yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:05 - 11:35 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:15 - 12:00 Babymassage Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Thorsten Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Iben G Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 16:45 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:00 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:55 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:55 - 17:55 Flow yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 KitFit Spring (10-15 år) Iben G Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Martin J Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:05 - 18:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Jeppe TP Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:00 - 19:00 BodyATTACK - Silent FIT Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:10 - 19:10 Zumba Amelia Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:10 - 18:40 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:15 - 20:15 YinYoga og Pranayama Roman Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Fabulous Friday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:20 - 16:20 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
15:30 - 16:15 BodyATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Zumba Fitness Anya Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:20 - 17:20 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:20 - 17:20 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:25 - 17:55 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Dorthe Huus Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:50 - 10:50 Smile Pose Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:10 - 10:55 Les Mills RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:10 - 11:10 BodyCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:10 - 12:10 GRIT Mix Event Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:15 - 11:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Bodybike SMART medium Karoline E Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:55 - 09:55 BodyPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Cirkeltræning Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:05 - 10:05 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Blid Hatha Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:10 - 11:10 Bodybike SMART medium Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:30 - 11:00 GRIT Strength Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:05 - 12:05 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:05 - 12:05 Dynamisk Hatha Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:30 Sjov Søndags Legeland Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:55 - 14:55 Yoga-mix - vinyasa + hatha + mindfulness. Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 BodyPUMP Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:05 - 17:05 Yin Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:05 - 07:05 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:05 - 08:05 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Magnificent Monday Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:30 - 09:30 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:35 - 10:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:35 - 10:35 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:40 - 11:40 Mor i form Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:50 - 16:50 Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
15:55 - 16:55 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Rørbæk Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 BodySTEP45 Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:10 - 17:10 Bodybike SMART medium Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:20 - 16:50 GRIT Cardio Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:55 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:25 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Rørbæk Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:05 BodyPUMP Thomas B Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Rasmus E Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:15 - 18:00 Les Mills RPM Ditte Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:55 - 18:55 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:10 - 20:10 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yin Yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:35 - 10:35 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:45 - 16:45 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
15:55 - 16:55 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 16:45 KidFit TIK TOK dans (7-12 år) Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:55 Cirkelpower Helena H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 18:30 Grit Athletic Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Yin/meditations yoga Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:05 - 19:05 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:30 - 19:00 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:35 - 19:35 BodyCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
noshow



Spil badminton når du vil

I DGI Huset kan du booke badmintonbaner, når det passer dig. Du bestemmer selv med hvem og
hvor tit du vil spille.