Se holdplan

Vi har over 100 holdtilbud til dig hver uge
Bliv medlemHoldbeskrivelser

noshow
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BODYPUMP Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:30 - 07:30 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:05 - 09:05 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:20 - 09:30 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:30 - 09:40 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
09:40 - 09:50 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:30 - 12:15 Babymassage Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:30 - 16:15 BODYATTACK Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Zumba Fitness Carina W Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:20 - 17:20 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:20 - 17:20 BODYPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:25 - 17:55 LES MILLS CORE Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:25 - 17:55 GRIT CARDIO Stephanie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Dorthe Huus Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
07:55 - 08:55 Dynamisk morgenyoga Sina Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 08:45 LES MILLS CORE Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
08:45 - 09:45 Fitness dans Carina W Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 BODYPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:00 GRIT CARDIO Stephanie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:55 - 10:55 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:10 - 10:55 LES MILLS Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:10 - 11:10 BODYCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 BODYSTEP Marlene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
12:05 - 13:05 Gravid Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:55 - 09:55 BODYPUMP Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Dynamisk og styrkegivende yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 BODYATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:10 - 10:55 Les Mills Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Lasse Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Iben Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:05 - 12:05 Blid yoga med afspænding Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:05 - 12:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndags Legeland Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:50 - 15:50 BODYPUMP Sofie M Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Yin Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:05 - 09:05 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:15 - 10:15 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:35 - 10:35 Zumba Gold Gitte Møller Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:25 - 11:25 Mor i form Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:30 - 12:15 Babymassage Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
16:00 - 17:00 BODYSTEP Emilie A Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Iben Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:10 - 17:10 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:20 - 16:50 GRIT CARDIO Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:25 GRIT STRENGTH Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Fitness Pilates Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 BODYPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Iben Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:05 - 18:05 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:15 - 18:00 Les Mills Cykling RPM Ditte Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:30 - 18:00 LES MILLS CORE Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:05 - 19:05 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 BODYFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:10 - 19:10 Bodybike SMART begynder Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:10 - 19:10 Yin Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:15 - 18:25 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
18:25 - 18:35 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
18:35 - 18:45 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:30 - 20:30 Dans for dejlige damer Carina W Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 BODYPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Karoline E Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
06:30 - 07:30 Yoga for stive kroppe Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:35 - 08:35 Dynamisk og styrkegivende yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:35 - 09:35 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:45 - 10:45 Bodybike SMART medium Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:50 - 11:00 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
10:55 - 11:55 Yoga for stive kroppe Gitte Møller Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 11:10 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
11:10 - 11:20 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:45 - 16:45 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
15:55 - 16:55 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:55 BODYSTEP Marlene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 BODYATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:05 - 18:05 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:15 - 17:25 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
17:25 - 17:35 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
17:35 - 17:45 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 18:30 GRIT ATHLETIC Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 BODYPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 BODYJAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:30 - 19:00 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:35 - 19:35 BODYCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
20:00 - 21:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:45 - 11:45 Zumba Gold Gitte Møller Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:05 - 12:05 Yoga Therapy for Stress Relief Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:45 - 16:45 BODYPUMP Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Jeanett K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:55 - 17:55 BODYPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 17:30 GRIT CARDIO Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 BODYSTEP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:05 - 17:50 Les Mills Cykling RPM Lise Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:05 - 19:05 BODYCOMBAT Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Yoga for stive kroppe Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:10 - 18:55 Les Mills Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:05 - 20:05 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:05 - 20:05 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:10 - 20:10 BODYFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Christine M Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yoga Vinyasa Flow Christine M Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:20 - 10:30 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
10:30 - 10:40 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
10:40 - 10:50 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Anders P Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 16:30 KidFit TIK TOK dans (6-9 år) Sophia Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 16:45 Fitness Pilates Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:00 KidFit TIK TOK dans (10-15 år) Sophia Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:30 - 17:00 GRIT STRENGTH Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:55 Flow yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:55 - 17:55 BODYPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anders P Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Martin J Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:05 - 18:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:15 - 17:25 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
17:25 - 17:35 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
17:35 - 17:45 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 BODYATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Flemming Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:10 - 18:40 LES MILLS CORE Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Marlene Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:15 - 20:15 Yoga Strength Workout Roman Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:05 - 21:05 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BODYPUMP Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:30 - 07:30 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:05 - 09:05 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:30 - 12:15 Babymassage Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:30 - 16:15 BODYATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Zumba Fitness Carina W Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:20 - 17:20 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:20 - 17:20 BODYPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:25 - 17:55 LES MILLS CORE Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:25 - 17:55 GRIT ATHLETIC Stephanie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Dorthe Huus Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
07:55 - 08:55 Dynamisk morgenyoga Emma M Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 08:45 LES MILLS CORE Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
08:45 - 09:45 Fitness dans Carina W Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 BODYPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:00 GRIT CARDIO Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:55 - 10:55 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:10 - 11:10 BODYCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:10 - 10:55 LES MILLS Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:05 - 13:05 Gravid Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:55 - 09:55 BODYPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 BODYATTACK Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Dynamisk og styrkegivende yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:10 - 10:55 Les Mills Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:05 - 12:05 BODYCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:05 - 12:05 Blid yoga med afspænding Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndags Legeland Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:50 - 15:50 BODYPUMP Sofie M Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Yin Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:05 - 09:05 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:15 - 10:15 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:35 - 10:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:25 - 11:25 Mor i form Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:30 - 12:15 Babymassage Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Iben Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
16:00 - 17:00 BODYSTEP Emilie A Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:10 - 17:10 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:20 - 16:50 GRIT CARDIO Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:25 GRIT STRENGTH Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Iben Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 18:00 BODYPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Fitness Pilates Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:05 - 18:05 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:15 - 18:00 Les Mills Cykling RPM Ditte Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:30 - 18:00 LES MILLS CORE Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:05 - 19:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 BODYFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:10 - 19:10 Yin Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:10 - 19:10 Bodybike SMART begynder Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:10 - 20:10 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:30 - 20:30 Dans for dejlige damer Carina W Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 BODYPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Karoline E Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
06:30 - 07:30 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:35 - 08:35 Dynamisk og styrkegivende yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:35 - 09:35 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:45 - 10:45 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:50 - 11:00 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
10:55 - 11:55 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 11:10 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:10 - 11:20 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:45 - 16:45 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
15:55 - 16:55 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:55 - 17:55 BODYSTEP Marlene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 BODYATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:05 - 18:05 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:15 - 17:25 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
17:25 - 17:35 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
17:35 - 17:45 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
18:00 - 18:30 GRIT ATHLETIC Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:05 - 19:05 BODYPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 BODYJAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:30 - 19:00 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:35 - 19:35 BODYCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:35 - 11:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:05 - 12:05 Yoga Therapy for Stress Relief Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:45 - 16:45 BODYPUMP Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Jeanett K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:55 - 17:55 BODYPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 17:30 GRIT CARDIO Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 BODYSTEP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:05 - 17:50 Les Mills Cykling RPM Lise Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 Yoga for stive kroppe Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 BODYCOMBAT Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:10 - 18:55 Les Mills Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:05 - 20:05 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:05 - 20:05 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:10 - 20:10 BODYFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Thomas H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yoga Vinyasa Flow Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 16:45 Fitness Pilates Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Anders P Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 16:30 KidFit TIK TOK dans (6-9 år) Sophia Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:30 - 17:00 GRIT STRENGTH Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:00 KidFit TIK TOK dans (10-15 år) Sophia Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:55 BODYPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:55 - 17:55 Flow yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Martin J Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anders P Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:05 - 18:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Flemming Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:00 - 19:00 BODYATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:10 - 18:40 LES MILLS CORE Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:15 - 20:15 Yoga Strength Workout Roman Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BODYPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:30 - 07:30 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:05 - 09:05 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:30 - 12:15 Babymassage Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:30 - 16:15 BODYATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Zumba Fitness Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:20 - 17:20 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:20 - 17:20 BODYPUMP Sofie M Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:25 - 17:55 LES MILLS CORE Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:25 - 17:55 GRIT ATHLETIC Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Dorthe Huus Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
07:55 - 08:55 Dynamisk morgenyoga Sina Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 08:45 LES MILLS CORE Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
08:45 - 09:45 Fitness dans Carina W Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 BODYPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:00 GRIT CARDIO Stephanie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:55 - 10:55 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:10 - 11:10 BODYCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:10 - 10:55 LES MILLS Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:05 - 13:05 Gravid Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:55 - 09:55 BODYPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Dynamisk og styrkegivende yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:10 - 10:55 Les Mills Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:05 - 12:05 Blid yoga med afspænding Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:05 - 12:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndags Legeland Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:50 - 15:50 BODYPUMP Sofie M Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Yin Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:05 - 09:05 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:15 - 10:15 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:35 - 10:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:25 - 11:25 Mor i form Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:30 - 12:15 Babymassage Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
16:00 - 17:00 BODYSTEP Emilie A Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Iben Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:10 - 17:10 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:20 - 16:50 GRIT CARDIO Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:25 GRIT STRENGTH Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Fitness Pilates Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 BODYPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Iben Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:05 - 18:05 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:15 - 18:00 Les Mills Cykling RPM Ditte Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:30 - 18:00 LES MILLS CORE Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:05 - 19:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 BODYFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:10 - 19:10 Bodybike SMART begynder Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:10 - 19:10 Yin Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:10 - 20:10 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:30 - 20:30 Dans for dejlige damer Anya Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 BODYPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Karoline E Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:35 - 09:35 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:45 - 10:45 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:55 - 11:55 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:45 - 16:45 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
15:55 - 16:55 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:55 BODYSTEP Marlene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 BODYATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:05 - 18:05 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 18:30 GRIT ATHLETIC Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 BODYPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:30 - 19:00 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:35 - 19:35 BODYCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:35 - 11:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:05 - 12:05 Yoga Therapy for Stress Relief Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:45 - 16:45 BODYPUMP Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Jeanett K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:55 - 17:55 BODYPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 17:30 GRIT CARDIO Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 BODYSTEP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:05 - 17:50 Les Mills Cykling RPM Lise Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:05 - 19:05 BODYCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 Yoga for stive kroppe Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:10 - 18:55 Les Mills Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:05 - 20:05 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:05 - 20:05 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:10 - 20:10 BODYFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Thomas H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Christine M Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yoga Vinyasa Flow Christine M Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Anders P Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 16:30 KidFit TIK TOK dans (6-9 år) Sophia Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 16:45 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:00 KidFit TIK TOK dans (10-15 år) Sophia Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:30 - 17:00 GRIT STRENGTH Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:55 Flow yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:55 - 17:55 BODYPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anders P Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Martin J Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:05 - 18:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 BODYATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Flemming Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:10 - 18:40 LES MILLS CORE Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Marlene Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:15 - 20:15 Yoga Strength Workout Roman Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:05 - 21:05 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BODYPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:30 - 07:30 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:05 - 09:05 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:30 - 12:15 Babymassage Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:30 - 16:15 BODYATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Zumba Fitness Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:20 - 17:20 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:20 - 17:20 BODYPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:25 - 17:55 LES MILLS CORE Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:25 - 17:55 GRIT ATHLETIC Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Dorthe Huus Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
07:55 - 08:55 Dynamisk morgenyoga Emma M Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 08:45 LES MILLS CORE Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
08:45 - 09:45 Fitness dans Carina W Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 BODYPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:30 - 10:00 GRIT CARDIO Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:55 - 10:55 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:10 - 11:10 BODYCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:10 - 10:55 LES MILLS Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 BODYSTEP Marlene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:05 - 13:05 Gravid Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:55 - 09:55 BODYPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 BODYATTACK Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Dynamisk og styrkegivende yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:10 - 10:55 Les Mills Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:05 - 12:05 BODYCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:05 - 12:05 Blid yoga med afspænding Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndags Legeland Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:50 - 15:50 BODYPUMP Sofie M Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Yin Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:05 - 09:05 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:15 - 10:15 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:35 - 10:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:25 - 11:25 Mor i form Yoga Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:30 - 12:15 Babymassage Nicola Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Iben Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
16:00 - 17:00 BODYSTEP Emilie A Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:10 - 17:10 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:20 - 16:50 GRIT CARDIO Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:55 - 17:25 GRIT STRENGTH Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Iben Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 18:00 BODYPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Fitness Pilates Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:05 - 18:05 Dynamisk og styrkegivende Hatha yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:15 - 18:00 Les Mills Cykling RPM Ditte Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:30 - 18:00 LES MILLS CORE Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:05 - 19:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:05 - 19:05 BODYFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 Cirkelpower Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:10 - 19:10 Yin Yoga Jeanette Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:10 - 19:10 Bodybike SMART begynder Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:10 - 20:10 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:30 - 20:30 Dans for dejlige damer Anya Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
06:00 - 07:00 BODYPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Karoline E Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
06:30 - 07:30 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:35 - 08:35 Dynamisk og styrkegivende yoga Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:35 - 09:35 Bodytoning Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:45 - 10:45 Bodybike SMART medium Nicola Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:50 - 11:00 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
10:55 - 11:55 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:00 - 11:10 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
11:10 - 11:20 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:45 - 16:45 Bodybike SMART begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
15:55 - 16:55 Yoga for stive kroppe Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Fitness Pilates Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:55 - 17:55 BODYSTEP Marlene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Jens H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 BODYATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia B Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:05 - 18:05 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:15 - 17:25 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
17:25 - 17:35 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
17:35 - 17:45 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
18:00 - 18:30 GRIT ATHLETIC Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:05 - 19:05 BODYPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:30 - 19:00 Stærk mave og ryg 30 min. Birgitte R Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:35 - 19:35 BODYCOMBAT Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:10 Crossdance Birgitte R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:35 - 11:35 Zumba Gold Anya Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:05 - 12:05 Yoga Therapy for Stress Relief Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:45 - 16:45 BODYPUMP Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
16:00 - 17:00 Bodybike SMART begynder Jeanett K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:55 - 17:55 BODYPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 KidFit Spring (10-15 år) Mikkel S Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Lasse H Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 17:30 GRIT CARDIO Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 BODYSTEP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:05 - 17:50 Les Mills Cykling RPM Lise Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 HIT Malene H Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:05 - 19:05 Yoga for stive kroppe Gitte Møller Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:05 - 19:05 BODYCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:10 - 18:55 Les Mills Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:05 - 20:05 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:05 - 20:05 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:10 - 20:10 BODYFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:15 - 07:15 Godmorgen Bodybike Thomas H Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:50 - 08:50 Yoga for stive kroppe Christine M Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
08:50 - 09:50 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
08:55 - 09:55 Yoga Vinyasa Flow Christine M Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:20 - 10:30 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
10:30 - 10:40 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
10:40 - 10:50 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:55 - 16:55 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
16:00 - 16:45 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 16:30 KidFit TIK TOK dans (6-9 år) Sophia Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Anders P Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:30 - 17:00 GRIT STRENGTH Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:00 KidFit TIK TOK dans (10-15 år) Sophia Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:55 - 17:55 BODYPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:55 - 17:55 Flow yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Bodybike SMART medium Martin J Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe TP Idrætslokaler niv. 3: Udstræks lokale Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anders P Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI Hal Bold Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:05 - 18:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:15 - 17:25 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
17:25 - 17:35 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
17:35 - 17:45 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
18:00 - 19:00 BODYATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Flemming Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:10 - 18:40 LES MILLS CORE Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:10 - 20:00 SH'BAM Marlene Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:15 - 20:15 Yoga Strength Workout Roman Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:05 - 21:05 Zumba Julie F Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BODYPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:30 - 07:30 Godmorgen Bodybike Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:05 - 09:05 Yoga for stive kroppe Nicola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:25 - 09:25 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:20 - 09:30 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
09:30 - 09:40 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
09:30 - 10:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:40 - 09:50 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:30 - 11:15 Gymnastik og stimuli for din baby 3-10 mdr Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:30 - 12:15 Babymassage Rikke Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:30 - 16:15 BODYATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Zumba Fitness Anya Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:20 - 17:20 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:20 - 17:20 BODYPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:30 Ginyoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:30 - 17:30 Bodybike SMART medium Rune K Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:25 - 17:55 LES MILLS CORE Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:25 - 17:55 GRIT ATHLETIC Johan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton - DGI Hallen Idrætslokaler niv. 3: DGI Hallen Book
07:50 - 08:50 Cirkelpower Dorthe Huus Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
07:55 - 08:55 Dynamisk morgenyoga Sina Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:15 - 08:45 LES MILLS CORE Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
08:45 - 09:45 Fitness dans Carina W Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 BODYPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:00 GRIT CARDIO Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:55 - 10:55 Yoga Vinyasa Flow Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:10 - 10:55 LES MILLS Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:10 - 11:10 BODYCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 BODYSTEP Marlene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:00 - 12:00 Yin Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:05 - 13:05 Gravid Yoga Vanille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:50 - 09:00 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
08:55 - 09:55 BODYPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Bodybike SMART medium Dan Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
09:00 - 09:10 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
09:10 - 09:20 Tanita - Bodyagemåling Mette V Idrætslokaler niv. 6: Lokale 6.4 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Dynamisk og styrkegivende yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 BODYATTACK Clara Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:10 - 10:55 Les Mills Cykling RPM Brith Idrætslokaler niv. 3: Bike lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (4-6 år) Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:05 - 12:05 Blid yoga med afspænding Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:05 - 12:05 BODYCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:05 - 12:05 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndags Legeland Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:50 - 15:50 BODYPUMP Sofie M Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Yin Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
noshow



Spil badminton når du vil

I DGI Huset kan du booke badmintonbaner, når det passer dig. Du bestemmer selv med hvem og
hvor tit du vil spille.