Se holdplan

Vi har over 100 holdtilbud til dig hver uge
Bliv medlemHoldbeskrivelser

noshow
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Stram op Mor og Far i form Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Parkour (7-11 år) Christian Legeland: Legeland Book
16:00 - 17:00 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Yoga for stive kroppe Gitte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Anders Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:30 - 17:00 Les Mills Barre Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:30 - 17:00 CARDIO Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Thomas Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 STÆRK RYG Gitte Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM spinning Ditte Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 Kidfit Parkour (12-15 år) Christian Legeland: Legeland Book
17:00 - 18:00 Kidfit Spring (10-15 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:00 Cardiodance Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 17:30 GRIT Strength Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Cirkelpower Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:30 Klatring m. instruktør Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Spinning Thomas Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
18:00 - 19:00 BodyCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Vinyasa Yoga Trine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:00 - 20:00 HIT Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Vinyasa Inversions Trine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 BodySTEP Tanja Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
06:15 - 07:15 Godmorgen spinning Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:30 - 09:30 BodyFLOW Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:00 Les Mills Barre Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 BodyFLOW Maria Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Bodytoning Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
16:00 - 17:00 Yoga for stive kroppe Mia Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 SBU kidfit træning (lukket hold) Anna Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe P Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Spinning øvet Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 Fitness Pilates Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Vinyasa yoga Zuzana Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Crossdance Tina K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
19:00 - 20:00 Cirkelpower Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
20:00 - 21:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Godmorgen spinning Dan Kristensen Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 Mini kidfit spring (6 til 9 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Parkour (7-11 år) Stig Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Astanga yoga Jan Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Spinning Begynder Mette B Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
16:30 - 17:30 Løbehold Malene Diverse: Diverse Book
16:30 - 17:00 CARDIO Rie Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Kidfit Spring (10-15 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 STÆRK RYG Jeppe P Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Kidfit Parkour (12-15 år) Stig Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 17:45 Spinning RPM les mills Lise Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Natalie Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 HIT Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Stærk mave og ryg Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
19:00 - 20:00 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Godmorgen Spinning Charlotte Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Zumba Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Spinning Let øvet Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:15 - 12:00 Gymnastik og stimuli for din baby 3-8 mdr Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Hatha- og Mindfulness Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit spring (4-6 år) Alan Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Gravid Yoga Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 I FORM EFTER SYGDOM sundhedscentret lokaler Sigga Diverse: Diverse Book
16:00 - 16:45 Spinning RPM les mills Lise Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
16:00 - 17:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe P Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Spinning SUUNTO Let Øvet Martin Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 KitFit Spring (10-15 år) Alan Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 BodyATTACK Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Crossdance Tina K Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Flemming Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:30 - 19:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Yin yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 Vinyasa yoga Natalie Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Cirkel Power Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:15 - 17:15 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:15 - 17:15 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:15 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:15 - 17:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:30 - 18:30 Astanga yoga Jan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Cirkelpower Anja Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:45 - 09:00 BodyPUMP teknikhold Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:45 - 10:00 BodyCOMBAT teknikhold Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 BodyCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Spinning let øvet Pia H Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
10:00 - 11:00 Smile Pose Yoga 🙂 Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:00 - 12:00 Yin yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 11:30 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Danny Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:30 - 12:00 Mig og mit barn - familieyoga (2-4 år) Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
12:00 - 12:45 Familieyoga (4-12 år) Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 16:00 Slyngevejledning og det at bære dit barn Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Cirkelpower Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Yoga Vinyasa Slow Flow Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:10 - 11:10 Spinning SUUNTO Let Øvet Thomas Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Vinyasa Dynamic Flows yoga Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 12:30 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndags Legeland Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Meditations Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Stram op Mor og Far i form Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Anders Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Yoga for stive kroppe Gitte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Parkour (7-11 år) Christian Legeland: Legeland Book
16:30 - 17:00 CARDIO Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:00 Les Mills Barre Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 17:30 GRIT Strength Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Cardiodance Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Kidfit Parkour (12-15 år) Christian Legeland: Legeland Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:00 Kidfit Spring (10-15 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 STÆRK RYG Gitte Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Thomas Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM spinning Ditte Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Vinyasa Yoga Trine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:30 Klatring m. instruktør Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Spinning Thomas Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
18:00 - 19:00 Cirkelpower Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Vinyasa Inversions Trine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 HIT Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 BodySTEP Tanja Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Godmorgen spinning Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:30 - 09:30 BodyFLOW Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:00 Les Mills Barre Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Bodytoning Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
16:00 - 17:00 Yoga for stive kroppe Mia Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 BodyFLOW Maria Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Fitness Pilates Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
17:00 - 18:00 Spinning øvet Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe P Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 SBU kidfit træning (lukket hold) Anna Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
18:00 - 19:00 Vinyasa yoga Zuzana Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Cirkelpower Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
19:00 - 20:00 Crossdance Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
06:15 - 07:15 Godmorgen spinning Dan Kristensen Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Spinning Begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Astanga yoga Jan Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Parkour (7-11 år) Stig Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 Mini kidfit spring (6 til 9 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:30 - 17:00 CARDIO Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
16:30 - 17:30 Løbehold Malene Diverse: Diverse Book
17:00 - 17:45 Spinning RPM les mills Lise Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
17:00 - 18:00 Kidfit Parkour (12-15 år) Stig Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:00 STÆRK RYG Jeppe P Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
17:00 - 18:00 Kidfit Spring (10-15 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
18:00 - 19:00 Stærk mave og ryg Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 HIT Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Natalie Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Godmorgen Spinning Charlotte Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:15 - 09:15 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Zumba Terricka Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Spinning Let øvet Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:15 - 12:00 Gymnastik og stimuli for din baby 3-8 mdr Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe P Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
16:00 - 17:00 Hatha- og Mindfulness Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 16:45 Spinning RPM les mills Lise Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
16:00 - 17:00 I FORM EFTER SYGDOM sundhedscentret lokaler Sigga Diverse: Diverse Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit spring (4-6 år) Alan Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 Book
16:00 - 17:00 Gravid Yoga Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:30 - 17:00 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 KitFit Spring (10-15 år) Alan Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Spinning SUUNTO Let Øvet Martin Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 18:30 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Flemming Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Anette Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Crossdance Tina K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 BodyATTACK Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Yin yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Vinyasa yoga Natalie Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Cirkel Power Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:15 - 17:15 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:15 - 17:15 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:15 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:15 - 17:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:30 - 18:30 Astanga yoga Jan Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Cirkelpower Anja Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Spinning let øvet Pia H Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
10:00 - 10:30 Les Mills Barre Line H Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 BodyCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 11:30 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Danny Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:30 - 12:00 Mig og mit barn - familieyoga (2-4 år) Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 12:45 Familieyoga (4-12 år) Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Cirkelpower Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Hatha- og Mindfulness Yoga Sina Diverse: Ballet Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:10 - 11:10 Spinning SUUNTO Let Øvet Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
11:00 - 12:00 Hatha- og Mindfulness Yoga Sina Diverse: Ballet Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndags Legeland Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 12:30 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Meditations Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Stram op Mor og Far i form Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Parkour (7-11 år) Christian Legeland: Legeland Book
16:00 - 17:00 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 Yoga for stive kroppe Gitte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Anders Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:30 - 17:00 Les Mills Barre Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:30 - 17:00 CARDIO Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 STÆRK RYG Gitte Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Thomas Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM spinning Ditte Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 Kidfit Parkour (12-15 år) Christian Legeland: Legeland Book
17:00 - 18:00 Kidfit Spring (10-15 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:00 Cardiodance Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 17:30 GRIT Strength Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Cirkelpower Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:30 Klatring m. instruktør Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Spinning Thomas Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
18:00 - 19:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Vinyasa Yoga Trine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:00 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 HIT Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Vinyasa Inversions Trine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 BodySTEP Tanja Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
06:15 - 07:15 Godmorgen spinning Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:30 - 09:30 BodyFLOW Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:00 Les Mills Barre Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 BodyFLOW Maria Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Bodytoning Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
16:00 - 17:00 Yoga for stive kroppe Mia Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 SBU kidfit træning (lukket hold) Anna Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe P Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Spinning øvet Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 Fitness Pilates Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Vinyasa yoga Zuzana Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Crossdance Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
19:00 - 20:00 Cirkelpower Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:15 Godmorgen spinning Dan Kristensen Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Mini kidfit spring (6 til 9 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Parkour (7-11 år) Stig Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Spinning Begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
16:30 - 17:30 Løbehold Malene Diverse: Diverse Book
16:30 - 17:00 CARDIO Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
17:00 - 18:00 Kidfit Spring (10-15 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 STÆRK RYG Jeppe P Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
17:00 - 18:00 Kidfit Parkour (12-15 år) Stig Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
17:00 - 17:45 Spinning RPM les mills Lise Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Natalie Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 HIT Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
18:00 - 19:00 Stærk mave og ryg Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
19:00 - 20:00 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Godmorgen Spinning Charlotte Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
10:00 - 11:00 Spinning Let øvet Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
10:00 - 11:00 Zumba Terricka Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:15 - 12:00 Gymnastik og stimuli for din baby 3-8 mdr Terricka Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit spring (4-6 år) Alan Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Gravid Yoga Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 I FORM EFTER SYGDOM sundhedscentret lokaler Sigga Diverse: Diverse Book
16:00 - 17:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe P Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
16:00 - 17:00 Hatha- og Mindfulness Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 16:45 Spinning RPM les mills Lise Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
16:30 - 17:00 GRIT Strength Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Spinning SUUNTO Let Øvet Martin Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 KitFit Spring (10-15 år) Alan Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 BodyATTACK Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Crossdance Tina K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Anette Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Flemming Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 18:30 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Yin yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 Hatha- og Mindfulness Yoga Sina Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Cirkel Power Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:15 - 17:15 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:15 - 17:15 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:15 - 17:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:15 - 18:15 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Cirkelpower Anja Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 16:00 MEGA RELEASE LESMILLS Les Mills Team Nordkraft Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 + 3 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Spinning let øvet Pia H Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Smile Pose Yoga 🙂 Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Familietons Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
11:00 - 12:00 Yin yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (4-9 år) Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:30 - 12:00 Mig og mit barn - familieyoga (2-4 år) Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 12:45 Familieyoga (4-12 år) Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Cirkelpower Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Yoga Vinyasa Slow Flow Pernille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:10 - 11:10 Spinning SUUNTO Let Øvet Thomas Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Vinyasa Dynamic Flows yoga Pernille Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
11:00 - 12:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 12:30 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndags Legeland Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Meditations Yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Stram op Mor og Far i form Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 KidFit Spring (10-15 år) Anders Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:00 - 17:00 Yoga for stive kroppe Gitte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Parkour (7-11 år) Christian Legeland: Legeland Book
16:30 - 17:00 CARDIO Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:30 - 17:00 Les Mills Barre Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 17:30 GRIT Strength Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Cardiodance Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Kidfit Parkour (12-15 år) Christian Legeland: Legeland Book
17:00 - 18:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Anna Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:00 Kidfit Spring (10-15 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM spinning Ditte Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 STÆRK RYG Gitte Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Thomas Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Vinyasa Yoga Trine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:30 Klatring m. instruktør Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Spinning Thomas Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
18:00 - 19:00 Cirkelpower Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Vinyasa Inversions Trine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 HIT Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 BodySTEP Tanja Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
06:15 - 07:15 Godmorgen spinning Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:30 - 09:30 BodyFLOW Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:00 Les Mills Barre Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Bodytoning Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
16:00 - 17:00 BodyFLOW Maria Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Spinning øvet Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe P Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
17:00 - 18:00 Fitness Pilates Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia Mødelokaler: Lokale 4.3.02 Book
17:00 - 18:00 SBU kidfit træning (lukket hold) Anna Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
18:00 - 19:00 Vinyasa yoga Zuzana Mødelokaler: Lokale 4.3.02 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Cirkelpower Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
19:00 - 20:00 Crossdance Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
06:15 - 07:15 Godmorgen spinning Dan Kristensen Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Spinning Begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit Parkour (7-11 år) Stig Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
16:00 - 17:00 Mini kidfit spring (6 til 9 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
16:30 - 17:00 CARDIO Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
16:30 - 17:30 Løbehold Malene Diverse: Diverse Book
17:00 - 17:45 Spinning RPM les mills Lise Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
17:00 - 18:00 Kidfit Parkour (12-15 år) Stig Idrætslokaler niv. 3: Lille DGI-hal Bold Book
17:00 - 18:00 STÆRK RYG Jeppe P Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
17:00 - 18:00 Kidfit Spring (10-15 år) Rune Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
18:00 - 19:00 Stærk mave og ryg Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 HIT Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Natalie Mødelokaler: Lokale 4.3.02 Book
18:00 - 19:00 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 Godmorgen Spinning Charlotte Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:15 - 09:15 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Spinning Let øvet Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
10:00 - 11:00 Zumba Terricka Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:15 - 12:00 Gymnastik og stimuli for din baby 3-8 mdr Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton Idrætslokaler niv. 3: DGI-hallen Book
16:00 - 17:00 KidFit Styrketræning (10-15 år) Jeppe P Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
16:00 - 17:00 Hatha- og Mindfulness Yoga Sina Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 16:45 Spinning RPM les mills Lise Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
16:00 - 17:00 I FORM EFTER SYGDOM sundhedscentret lokaler Sigga Diverse: Diverse Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Mini KidFit spring (4-6 år) Alan Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 18:00 Bodytoning Terricka Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 KitFit Spring (10-15 år) Alan Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
17:00 - 18:00 Spinning SUUNTO Let Øvet Martin Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:30 - 18:30 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Fitness vejledning med instruktør Flemming Fitnessområde på niveau 4: Personlig træning med instruktør Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Anette Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:00 Crossdance Tina K Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 BodyATTACK Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:30 - 19:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Helle Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Yin yoga Shapur Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Vinyasa yoga Natalie Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Stærk mave og ryg Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Cirkel Power Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:15 - 17:15 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
16:15 - 17:15 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:30 - 17:15 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:15 - 17:45 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Cirkelpower Anja Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Morten Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Spinning let øvet Pia H Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 10:30 Les Mills Barre Line H Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
10:00 - 11:00 Smile Pose Yoga 🙂 Winther McDonald Mødelokaler: Lokale 4.3.02 Book
10:00 - 11:00 BodyCOMBAT Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
11:00 - 11:30 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Danny Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 Yin yoga Winther McDonald Mødelokaler: Lokale 4.3.02 Book
11:00 - 12:00 Mini KidFit Spring (6-9 år) Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Springhal Book
11:30 - 12:00 Mig og mit barn - familieyoga (2-4 år) Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 12:45 Familieyoga (4-12 år) Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:30 Efter fødsel og delte mavemuskler, hvad nu? Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
08:00 - 09:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:00 - 10:00 BodyPUMP Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
09:00 - 10:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
09:00 - 10:00 Cirkelpower Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Hatha- og Mindfulness Yoga Sina Mødelokaler: Lokale 4.3.02 Book
10:00 - 11:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Familietons (0-6 år) Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 SH'BAM Paola Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
10:00 - 11:00 BodyATTACK Ditte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:10 - 11:10 Spinning SUUNTO Let Øvet Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
10:30 - 12:00 Klatring m. instruktør Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
11:00 - 12:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
11:00 - 12:00 Hatha- og Mindfulness Yoga Sina Mødelokaler: Lokale 4.3.02 Book
11:00 - 12:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 15:00 Sjov Søndags Legeland Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
12:00 - 13:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 12:30 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
13:00 - 14:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Meditations Yoga Shapur Mødelokaler: Lokale 4.3.02 Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Badminton - Royal Stage Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Cirkelpower Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Stram op Mor og Far i form Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 16:00 Legeland Efterårsferie Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 BodyPUMP Lise Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Yoga for stive kroppe Gitte Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:30 - 17:00 Les Mills Barre Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
16:30 - 17:00 CARDIO Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 STÆRK RYG Gitte Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Thomas Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
17:00 - 17:45 Les Mills RPM spinning Ditte Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
17:00 - 18:00 Cardiodance Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 17:30 GRIT Strength Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
17:30 - 18:00 CXWORX (30 min. intensiv coretræning) Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 Cirkelpower Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
18:00 - 19:00 BodyFLOW Camilla T Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
18:00 - 19:30 Klatring m. instruktør Husets Instruktør Idrætslokaler niv. 3: Klatrevæg Book
18:00 - 19:00 Spinning Thomas Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
18:00 - 19:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
18:00 - 19:00 Vinyasa Yoga Trine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
19:00 - 20:00 SH'BAM Emilie R Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3 Book
19:00 - 20:00 HIT Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Vinyasa Inversions Trine Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 BodySTEP Tanja Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 BodyPUMP Juliet Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:00 - 07:00 BodyCOMBAT Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
06:15 - 07:15 Godmorgen spinning Lærke FL Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:15 - 09:15 Yoga for stive kroppe Winther McDonald Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
08:30 - 09:30 BodyFLOW Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:00 Les Mills Barre Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
10:00 - 16:00 Legeland Efterårsferie Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 11:00 Mor og Far i form Stine Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 BodyFLOW Maria Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
16:00 - 17:00 Bodytoning Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
16:00 - 17:00 Yoga for stive kroppe Mia Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Fitness Pilates Terricka Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
17:00 - 18:00 Yoga Vinyasa Flow Mia Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
17:00 - 18:00 BodyATTACK Camilla L Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 Spinning øvet Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
18:00 - 19:00 Vinyasa yoga Zuzana Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 BodyPUMP Camilla B. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Crossdance Birgitte Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 Cirkelpower Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
Tid Instruktør Sted Book
06:00 - 07:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
06:15 - 07:00 Express yoga Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
06:15 - 07:15 Godmorgen spinning Dan Kristensen Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
07:00 - 08:00 Morgen Yoga begyndere og øvede Winther McDonald Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
07:00 - 08:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:00 - 09:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
08:30 - 09:30 Bodytoning Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
09:00 - 10:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
09:30 - 10:30 Fitness Pilates Stine Idrætslokaler niv. 6: Taekwondo Book
10:00 - 11:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
10:00 - 16:00 Legeland Efterårsferie Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal Book
11:00 - 12:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
12:00 - 13:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
13:00 - 14:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
14:00 - 15:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
15:00 - 16:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
16:00 - 17:00 Spinning Begynder Pia H Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
16:30 - 17:30 Løbehold Malene Diverse: Diverse Book
16:30 - 17:00 CARDIO Rie Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
17:00 - 18:00 STÆRK RYG Jeppe P Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
17:00 - 18:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
17:00 - 18:00 BodyPUMP Brith Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
17:00 - 17:45 Spinning RPM les mills Lise Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale Book
18:00 - 19:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
18:00 - 19:00 BodyCOMBAT Stine H. Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
18:00 - 19:00 Yoga for stive kroppe Natalie Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8 Book
18:00 - 19:00 HIT Malene Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 Book
18:00 - 19:00 Stærk mave og ryg Jeppe Garde Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
19:00 - 20:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
19:00 - 20:00 BodyFLOW Stine H. Idrætslokaler niv. 3: Body and Mind Book
19:00 - 20:00 Zumba Brian D Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 2 + 3 Book
20:00 - 21:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
21:00 - 22:00 Styrketræning Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning Book
noshow



Spil badminton når du vil

I DGI Huset kan du booke badmintonbaner, når det passer dig. Du bestemmer selv med hvem og
hvor tit du vil spille.